Акустична панель для звукоізоляції

- Feb 13, 2020-

Основні особливості звукоізоляційної дошки: для забезпечення звукопоглинання, звукоізоляції ефекту приміщення, його характеристиками є просте виготовлення, монтаж
1. Великий об'єм звукоізоляції: середній рівень звукоізоляції - 30 дБ. (умовна звукопоглинальна бавовна 48К, товщина 95 × висота 500 × довжина 1000-3000)
2, стійкість до погодних умов: виріб має водостійкість, жароміцність, стійкість до uv, не буде викликано зміною температури дощових характеристик або аномальною якістю. Шум-бар'єр продукту має тарілку витривалості, оцинковану плиту на витривалість, скляну вату, антикорозійну термін експлуатації сталевої колони Н більше 15 років.
3, звукоізоляційна дошка красива: може вибрати різноманітні кольори та моделювання поєднання, а також навколишнє середовище для координації, утворюючи гарний пейзаж.
4, економіка ради звукоізоляції: економіка монтажу, підвищення ефективності роботи, скорочення термінів будівництва, економлять витрати на будівництво та витрати на оплату праці.
5, звукоізоляційна дошка зручна: паралельна установка з іншими продуктами, просте обслуговування, просте оновлення.
6, безпека звукоізоляційної дошки: акустична плата приймає Φ 6.2 провідне з'єднання на обох кінцях, зафіксований та запобігає вторинним травмам, втратам персоналу та майну
7, легка звукоізоляційна дошка: продукти звукопоглинальної дошки серії мають характеристики легкої ваги, якість квадратних метрів менше 20 кг, може зменшити накладні легкі рейки, підвищене навантаження на дорогу, може зменшити структурні витрати.
8, протипожежна захисна дошка звукоізоляції: використання бавовняного скла ультратонкого скла, завдяки високій температурі плавлення, не горючого, повністю відповідає вимогам екологічного та протипожежного захисту, протипожежного захисту до класу А.
9. Висока міцність: враховуючи різні кліматичні умови в різних регіонах Китаю, вітрове навантаження слід повністю враховувати в конструкційній конструкції. Приймається оцинкований лист 1,0-1,6 мм, а канавки просуваються через обладнання для числення для збільшення міцності, щоб виріб може протистояти тайфуну класу 10-12, а тиск - 300 кг / м2.
10, водонепроникний, пилонепроникний: конструкція типу багряни повністю вважає водонепроникною, пилонепроникною, її кут встановлений як 450 градусів, у пиловому або дощовому середовищі, на його звукопоглинання не впливає, структура була встановлена в заходах щодо осушення пилу уникати внутрішньої води.
11, довговічність звукоізоляційної дошки: дизайн продукту повністю врахував навантаження на вітер на дорозі, транспортні засоби вплинули на безпеку антикорозійного клімату під відкритим небом. У виробі застосовується пластина витривалості з алюмінієвого сплаву, оцинкована плита на витривалість, скловата, обробка оцинкованої поверхні вертикальної колони з Н сталі. Компанія гарантує, що продукція не піддається корозії, деформуванню, звукопоглинанню та звукоізоляції протягом 15 років.

Пара:Ні Наступний:Панель тканини