Акустика злиття електроакустичного поглинання Gongda відхилена, ціна акцій зросла 148,91% цього року

- Feb 10, 2020-

Увечері 12 грудня електроакустичне товариство tongda, LTD. (tongda electroacoustic co., LTD., 002655) оголосив, що компанія поглинає та зливає wanmo acoustics Technology co., LTD. (далі - «wanmo акустика») та пов'язані з цим питання угоди не були затверджені робочим засіданням комітету з перегляду злиття та реорганізації переліченої компанії КЗКР. Торгівля акціями компанії відновиться у п’ятницю, 13 грудня 2019 року
Причиною відхилення КСВР є те, що розкриття факту, що фактичний контролер усієї магічної акустики не змінився за останні три роки, є недостатнім, і всі джерела продажу та прибутку магічної акустики сильно залежать від пов'язаних сторін, які не відповідає відповідним положенням статті 43 адміністративних заходів щодо реорганізації матеріальних цінностей котируваних компаній.
В даний час компанія Avonsound, дочірня компанія всієї магічної акустики, стала контрольним акціонером компанії з 15,27% акцій компанії. Зміна була здійснена у 2017 році.
Згідно з повідомленням, оригінальним контрольним акціонером загального електричного звуку є Вейфан високотехнологічний, оригінальним фактичним контролером є Чжао Дурен, Ян Цзіньцзюнь, Дон Сяоомін, Ге Сянджун. У грудні 2017 року дочірня компанія wanmoacoustics weifang gaoke та ai sonology підписала договір про придбання акцій між Weifang ai sonology Technology Co., ltd. і Вейфан Gaoke електроніки Co., LTD. на Shandong Gettop Акустична Co., ТОВ Передача була завершена 6 березня 2018 р. Після завершення реєстрації передачі акцій змінилися найбільший акціонер та фактичний контролер компанії. Контролюючий акціонер перетворився на анологію, а власне контролер перетворився на Xie Guanhong.

Пара:АКУСТИЧНИЙ ПАНЕЛ ПОЛІЙСТЕРНОГО ВІЛИ Наступний:Звукоізоляція