Знання професійної звукоізоляції при перетворенні автомобільних аудіо: Ці непорозуміння щодо звукоізоляції автомобіля

- Jan 29, 2020-

1. Чи потрібна звукоізоляція автомобіля?


Тут немає жодної позитивної відповіді. Чи буде робити звукоізоляцію, залежить від суб'єктивних почуттів вершників від шуму автомобіля. Деякі люди не чутливі до шуму, а водіння шумних автомобілів, таких як Xiali та Qiyun, не відчуває себе незручно. Є також люди, які дуже чутливі до шуму. Регал також почуватиметься некомфортно у вусі, коли це близько 200 000 магтон. В цей час необхідна обробка звукоізоляції. Тому не слідкуйте за тенденцією, не робіть звукоізоляцію, залежить від того, чи справді вам це потрібно.


2. Чи повинен автомобіль бути звукоізольованим?


Якщо ви хочете вимкнути шум, ви повинні спочатку зрозуміти, звідки походить шум, і знати джерело шуму, тоді ми можемо "виправити ситуацію". Багато власників автомобілів приходять до мене, щоб зробити звукоізоляцію або проконсультувати отвори звукоізоляції і попросити звукоізоляцію всього автомобіля. Здається, що вони знають лише звукоізоляцію автомобіля, насправді не всі машини підходять для звукоізоляції автомобіля.


Для деяких моделей власна звукоізоляція непогана, або лише певна частина звукоізоляції не стоїть на місці, не потрібно робити всю звукоізоляцію автомобіля, доки вона орієнтована. Наприклад, якщо ви відчуваєте лише, що шум у шинах гучний, вам потрібно лише встановити амортизуючі пластини на двері багажника та маточину колеса, а потім покласти на нього бавовняну звукопоглинаючу дію, ефект буде значно покращений, але ви не можна ставити його в місцях, де вода легко вводиться, наприклад, на дверні панелі Звукопоглинаюча бавовна.


3. Чим більше використовується звукоізоляційний матеріал, тим краще звукоізоляційний ефект?


Метод звукоізоляції дуже особливий. Якщо це зробити не добре, ефект звукоізоляції може бути гіршим, ніж у оригінального автомобіля. Наприклад, автомобіль Honda Fit стартував із безлічі 4-х дверних звукоізоляційних матеріалів, що приблизно на 30% більше, ніж нинішня практика. Закінчивши його, я виявив, що після закриття дверей він відчув дуже пронизливий слух. Потрібно виділити занадто багато високих і високочастотних звуків, низькочастотні звуки є помітними, і відчуття рівноваги втрачається. Є відчуття, що барабанні перетинки будуть забиті, коли двері закриються. Це насправді проблема. Забагато!Пара:Звукоізоляція Наступний:Лише 1% людей знають мало знань про звукоізоляційні двері та вікна